Lietošanas noteikumi

Vispārīga informācija 

Internetveikalu www.gail.lv ir izveidojusi saimnieciskās darbības veicēja Inga Bērente. Reģistrācijas numurs 03088711038; juridiskā adrese “Ogrēni”, Meņģeles pagasts, Ogres novads, LV-5047, Latvija.

Lūdzu, iepazīsties ar lietošanas noteikumiem. Ja ir radušies jautājumi sazinies ar mani, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot +371 26194443. Ja vien nav norādīts citādi, viss saturs, kas publicēts mājaslapā, ir Ingas Bērentes privātīpašums un bez atļaujas informāciju nedrīkst pārpublicēt. Visas tiesības ir aizsargātas. 

Pasūtīšana un apmaksa

Izvēlies preces, pievieno grozam un nospied “Pirkt”. Norēķinus internetveikalā var veikt ar:

  1.  Bankas pārskaitījumu (saņemot rēķinu e-pastā un manuāli apmaksājot);
  2.  Paypal;
  3.  Bank link (Swedbank, Luminor Bank, SEB banka, Citadele Banka, Paysera);
  4.  Maksājumu karti (MasterCard, VISA vai VISA Electron debetkarti vai kredītkarti).

GAIL mājaslapā integrēto maksāšanu ar internetbankām un kartēm nodrošina „Paysera LT”, UAB, reģistrācijas Nr. 300060819; Elektroniskās naudas iestādes licence Nr. 1, izdota 27.09.2012.; uzraudzības un izdevējiestāde ir Lietuvas Banka www.lb.lt

Apmaksa ar interneta banku (bank link): priekšapmaksa, izmantojot savu interneta bankas sistēmu. Tev, izvēloties šo apmaksas formu, ir jābūt parakstījušam interneta bankas līgumu ar vienu no zemāk norādītajām bankām: „Swedbank” AS, „Luminor Bank” AS; “SEB banka” AS, “Citadele Banka” AS. Maksājot par precēm šādā veidā, Tev internetbankas sistēmā izveidojas maksājums. Nauda tiek pārskaitīta uz Starpnieka kontu. Atbildība par datu aizsardzību Tava maksājuma laikā šajā gadījumā attiecināma uz atbilstošo banku, jo visas naudas operācijas notiek bankas internetbankas sistēmā.

Apmaksa ar maksājuma karti: priekšapmaksa, izmantojot MasterCard, VISA vai VISA Electron debetkarti vai kredītkarti, kas ir izdotas Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs; citās valstīs izdotas maksāšanas kartes GAIL veikalā norēķiniem šādā veidā nav izmantojamas. Maksājot par preci ar kredītkarti vai debetkarti pirmo reizi, Tev ir jāievada savi kartes dati. Pircējs GAIL veikala sistēmā neatstāj datus, jo maksāšanas operācijas veikšanai Tu tiec novadīts uz sertificēta pakalpojumu sniedzēja drošu serveri. GAIL neiegūst un neglabā kredītkartes vai debetkartes informāciju.

Apmaksa ar PayPal: pēc pasūtījuma noformēšanas Tu tiec automātiski savienots ar PayPal maksājuma sistēmu. Pasūtījums tiek noformēts pēc tam, kad PayPal sistēma ir apstiprinājusi maksājuma saņemšanu.

Cenu politika

Visas preču cenas ir norādītas eiro (€) valūtā. Izmaksas par preču piegādi nav iekļautas preces cenā. Es, Inga Bērente, neesmu PVN maksātāja, tāpēc tas nav norādīts. Lūdzam ņem vērā, ka visas cenas un produktu informācija GAIL interneta veikalā var tikt mainītas.

Pieteikšanās jaunumiem

Pieraksties, lai saņemtu jaunāko informāciju divas līdz trīs reizes gadā par īpašām atlaidēm vai jauniem produktiem. Es cienu Tavas tiesības uz privātumu un nenodošu citiem uzņēmumiem Tavu e-pasta adresi. Ja vēlies atteikties saņemt GAIL jaunumus, sazinies ar mani  e-pastā [email protected].

Noteikumu izmaiņas

GAIL mājaslapā periodiski var tikt mainīti lietošanas noteikumi. Visas izmaiņas tiks publicētas mājaslapā. Turpmāk apmeklējot un izmantojot  mājaslapu, Tu piekrīti visām noteikumos veiktajām izmaiņām.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.