Piegāde un atgriešana

Piegādes informācija

Piegāde ar pakomātu Omniva  (atrodi sev tuvāko pakomātu šeit)

  • Latvija - 3.00 EUR  (visām precēm, izņemot lielzivis); 2 - 4 darba dienu laikā
  • Lietuva, Igaunija - 7.00 EUR; 3 - 5 darba dienu laikā

Piegāde ar Latvijas Pastu (www.pasts.lv)

  • Latvija - 3.00 EUR (visām precēm, izņemot lielzivis); 3 - 6 darba dienu laikā
  • Eiropa un Pasaule - 6.00 EUR (visām precēm, izņemot lielzivis); 7 - 60 darba dienu laikā

Piegāde ar kurjeru

  • Latvija - 9.00 EUR (visām precēm); 1 - 2 darba dienu laikā
  • Eiropa - 20.00 EUR (visām precēm); 7 - 14 darba dienu laikā

Pasūtītās preces Tu BEZ MAKSAS vari izņemt mūsu darbnīcā “Auseklītis”, Meņģeles pagasts, Ogres novads, LV-5047, Latvija, iepriekš sazvanoties +371 26164443 un vienojoties par laiku.

Norādītais piegādes laiks ir pēc pasūtījuma apstiprināšanas. Kā apstiprinājumu saņemsi e-pastu paziņojumu uz norādīto e-pasta adresi. Sūtījumi tiek izsūtīti tikai pēc pasūtījuma apmaksas.

Internacionālo sūtījumu piegāde ar "Latvijas pasts" vai "Eksprespasts" starpniecību. Piegādes cena tiek aprēķināta individuāli.

Gadījumā, ja piegādes brīdī tiek konstatēti iepakojuma bojājumi, Tev nekavējoties jāpārbauda sūtījuma saturs un satura bojājumu gadījumā jāinformē rakstiski ar pieteikumu uz [email protected]. Lūdzu nosūtīt foto ar skaidri saskatāmu bojājumu, kā arī problēmas aprakstu.

Preču atgriešana

Tev ir tiesības 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā atteikt interneta veikalā iegādāto preci. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsi pirms atteikuma tiesību termiņa beigām, - 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no brīža, kad prece tika saņemta.

Lai vienotos par preces atgriešanu, sazinies ar mani elektroniski [email protected], norādot pasūtījuma numuru un datumu, un Tev tiks izsūtīta atteikuma veidlapa.

Preces atpakaļ nosūtīšanas izmaksas netiek atmaksātas, un tās pilnā mērā sedz pircējs.

Atteikuma tiesības nevar izmantot šādos gadījumos:

  • prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai prece ir personalizēta;
  • preču iepakojums ir bijis atvērts, un preces izmantotas citos nolūkos, nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību;
  • ir noņemtas papīra etiķetes, nogrieztas birkas;
  • prece tikusi bojāta iepakojuma atvēršanas brīdī.

Precei ir jāatgriež oriģinālā iepakojumā, un Tev jānodrošina atbilstošs iepakojums drošai preces transportēšanai atpakaļ pārdevējam. Par preci samaksātā nauda, kā arī piegādes maksa no izgatavotāja līdz pircējam, tiks atmaksāta pēc preces atgriešanas, bet ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā.

Prece var tikt apmainīta pret citu, bet visi piegādes izdevumi ir jāsedz Tev.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.