Zīmols Gail ir tā radītājas Ingas Bērentes prātā izsapņoti un pašas rokām darināti interjera dizaina priekšmeti Latvijas upēs un ezeros atrodamo zivju formās. Tie radīti, zīmējot un vēlāk izgriežot zivju ilustrācijas no auduma. Gail simbolizē mīlestību pret dabu, īstumu un ikdienas nesteidzību. Katrs mūsu radītais dizaina priekšmets izstaro prieku, smieklus, ziņkārību, izpēti un radošumu, apliecinot to, ka mazliet savādais var būt un ir skaists. Nēģi, kam ir paslēpta trešā acs. Forele ar slēptu kabatiņu īpašām lietām. Adatu spilventiņi zivs formā. Visas šīs lietas simbolizē radošumu, vēlmi izzināt un tiekties tuvāk dabai. 

Gail ir dabas iedvesmotas, rokām izlolotas upes zivis, kas spēj iepriecināt gan lielus, gan mazus. Taustei patīkamās zivis noderēs kā interjera akcents, rotaļu draugs, spilvens, vai veiksmes talismans. Pielietojums ir katra paša ziņā. Mēs aicinām ikvienu pētīt dabu un izzināt procesus tajā, tai pat laikā neaizmirstot rūpēties par to. Tieši tādēļ zīmola Gail mērķis ir radīt dabai draudzīgus produktus. 

Gail zīmola produkti ir lieliski piemēroti gan dāvanām kvēliem makšķerniekiem, dabas draugiem un interesantu dizaina priekšmetu cienītājiem, gan, lai iepriecinātu bērnus. Mēs radām produktus, kas iepriecinās ikvienu.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.