Privātuma politika

Lietojot šo mājaslapu un iegādājoties produktus, Tu sniedz savu piekrišanu informācijas vākšanai, lietošanai, nosūtīšanai un izpaušanai, kā tas ir aprakstīts privātuma politikā.

Kādu informāciju es saņemu

Es iegūstu tikai tādus personas datus, kurus Tu man brīvprātīgi sniedz, veicot pasūtījumu mājas lapā un citā tiešā saziņā ar mani. Dati ir pieejami trešajām personām, kas nodrošina grāmatvedību un sūtījuma piegādi.

Es neiegūstu un neglabāju kredītkartes vai debetkartes informāciju, kā arī informāciju par internetbankas maksājumu.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko Tava apmeklētā mājaslapa saglabā Tavā datorā. Tās tiek plaši izmantotas, lai nodrošinātu vai padarītu mājaslapas darbību efektīvāku, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekam. Neviena šīs mājas lapas lietotā sīkdatne nesatur nekāda veida personas datus. Turpmāk tekstā sniedzu sīku sarakstu ar sīkdatnēm, ko var iestatīt šī mājas lapa.

  • Sīkdatnes, kuras atceras Tavu izvēli. Dažas šajā mājas lapā lietotās sīkdatnes ļauj mājas lapai atcerēties Tavas izdarītās izvēles (piemēram, Tavu valodas izvēli).
  • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu informāciju par to, kā apmeklētāji lieto mājas lapu. Es lietoju šo informāciju, lai analīzētu mērķauditoriju, un lai uzlabotu vietnes saturu un darbību. Sīkdatnes uzglabā informāciju anonīmā veidā.
  • “Facebook” reklāmas platforma, kas atbilstoši apkopotajām sīkdatnēm palīdz man veiksmīgāk noteikt pircēja vajadzības. Vairāk par Facebook privātuma politiku var uzzināt, noklikšķinot šeit.

Vairāk informācijas par Facebook un Google iestatītajām sīkdatnēm skaties FacebookSīkdatņu politikā un Google Sīkdatņu politikā.

Kā Tu kontrolē sīkdatnes?

Tu vari kontrolēt sīkdatnes un atteikties no to saņemšanas vairākos veidos.

Izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu. Lielākā daļa pārlūku piedāvā privātās pārlūkošanas režīmu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz Tu aizver visus pārlūka logus.

Pārveidojot pārlūka iestatījumus. Parasti Tu vari pārveidot sava pārlūka iestatījumus, lai atspējotu sīkdatnes. Taču, atspējojot sīkdatnes vai noteiktus sīkdatņu veidus, Tu vari kavēt savu lietotāja pieredzi šajā un citās mājas lapās vai liegt tām pilnvērtīgi darboties.

Ar bezmaksas rīku palīdzību. Tu vari atteikties no konkrētu mērķētas reklāmas rīku sīkdatņu saņemšanas, kā aprakstīts turpmāk tekstā.

Lai atspējotu Google Analytics, izmantojiet pievienojumprogrammu (Google Analytics Opt-out Browser Add-on).

Datu glabāšana

Veikals atrodas SIA Mozello platformā. Viņi nodrošina mani ar tiešsaistes e-komercijas platformu, kas ļauj man pārdot savus produktus un pakalpojumus.

Tavi dati tiek glabāti, izmantojot Mozello datu krātuvi, datu bāzes. Viņi glabā datus drošā serverī aiz ugunsmūra. Vietne un vietnes dati tiek glabāti serveros, kas atrodas Īrijā, ES.

Cik ilgi es glabāju iegūtos personas datus?

Es glabāju personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Ko es daru ar Taviem datiem?

Kad Tu iegādājies preci GAIL interneta veikalā, es saņemu no Tevis konkrētus datus un personīgo informāciju, kas ir nepieciešama pirkšanas un pārdošanas procesā. Šī informācija var saturēt vārdu, uzvārdu, adresi, e-pasta adresi un citus datus.

E-pastu mārketings: tikai ar Tavu atļauju mēs varam nosūtīt Tev informāciju par produktiem, kampaņām un citām noderīgāk aktualitātēm.

Tavas tiesības, kas saistītas ar personas datiem

Ja Tu esi datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, Tu esi ES pilsonis un sniedz mums savus privātos datus), Tev ir turpmāk minētās tiesības saistībā, kas saistītas ar personas datiem

  • Tiesības piekļūt informācijai. Tev ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti Tavi personas dati.
  • Tiesības labot. Tev ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.
  • Tiesības „tikt aizmirstam”. Tev ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami (a) pakalpojumu sniegšanai, (b) lai ievērotu normatīvo aktu prasības vai uzraudzības iestādes pieprasījumu.
  • Tiesības ierobežot apstrādi. Tev ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja Tu iebilsti pret to, un man nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja Tu apstrīdi datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga.
  • Tiesības iebilst. Tev ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami leģitīmi pamati. Tu vari iebilst arī pret tādu apstrādi, ko veic tiešās tirgvedības nolūkiem.
  • Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skati, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.

Trešo pušu pakalpojumi

Kopumā trešo puši pakalpojumu sniedzēji, ko es izmantoju, iegūs tikai tos datus, kas ir nepieciešami tikai konkrētās darbības veikšanai.

Daļa no trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, kā, piemēram, norēķināšanās servisi, ir paši izstrādājuši un ievēro savu privātuma poliktiku, lai nodrošinātu drošu datu apstrādi un darbotos saskaņā ar GDPR.

Lai uzzinātu vairāk par trešo puši privātuma politiku un lietošanas nosacījumiem, aicinām iepazīties tuvāk ar vēlamo informāciju konkrētā pakalpojuma sniedzēja mājas lapā. Iesakām paturēt prātā, ka konkrēti pakalpojumu sniedzēji var atrasties citā valstī, līdz ar to var tikt pakļauti citiem likumiem nekā GAIL. Līdz ar to, ja Tavus datus apstrādā trešās puses uzņēmums, kas atrodas citā valstī, Tavi dati var tikt pakļauti arī konkrētās vasts likumdošanai.

Kad Tu no mūsu interneta veikala nonāc trešās puses mājas lapā vai aplikācijā, lai, piemēram, veiktu maksājumu, uz Tevi vairs neattiecas GAIL privātuma politika vai lietošanas noteikumi.

Privātuma politikas izmaiņas

Mēs saglabājam tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas GAIL privātuma politikā, tāpēc iesakām regulāri ar šo sadaļu iepazīties. Izmaiņas un precizējumi stājas spēkā tiklīdz tie tiek ievietoti mājas lapā. Ja tiks veiktas būtiskas izmaiņas privātuma politikā, mēs par to paziņosim. Ja mūsu uzņēmums tiks apvienots ar citu uzņēmumu, Tavi dati var tikt nodoti jaunajiem datu īpašniekiem, kas var turpināt pārdot Tev produktus.

Jautājumi un kontaktinformācija

Ja Tu vēlies piekļūt saviem datiem, labot tos vai izdzēst jebkādu informāciju, kas mums par Tevi ir pieejama, sazinies ar mani  e-pastā, rakstot uz [email protected].

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.